2020 Saç Ekim Fiyatları Belli Oldu

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için Tıkla Ara

2020 Saç Ekim Fiyatları Belli Oldu

2019 saç ekim fiyatları belli oldu mu veya 2019 saç ekim fiyatları ne kadar olacak sorusu çok fazla olarak tarafımıza sorulmaya başlanmıştır. Saç ekimi gün geçtikçe popüler olmaya ve gün geçtikçe daha çok yapılmaya başlanmıştır ve saç ekim fiyatlarıda taleplere göre şekillenmektedir. İstanbul saç nakil merkezi olarak ilk amacımız herkesin saç larına kavuşmasıdır. Bu amaçla en uygun ve en ucuz saç ekimi yapmaya gayret göstermekteyiz.

Ucuz ve kaliteli saç ekiminin adresi olan istanbul saç nakil merkezi olarak saç kökü yani greft sayısına göre saç ekimi fiyatı belirlemekteyiz. Tek seansta maksimum saç ekimi yapmaya gayret göstermekte olduğumuz için en çok tercih edilen saç ekim merkezi konumunda olmaktayız.

Saç Ekiminde Fiyatlar Nasıl Belirleniyor ?

Saç ekim merkezleri greft sayısına göre saç ekim fiyatı belirleyebilecekleri gibi saç ekimi seanslarına göre de saç ekim fiyatları belirlenebilmektedir. Bir diğer saç ekim fiyatı belirleme unsuruda bizimde kullandığımız gibi saç ekim tekniğine göre saç ekim fiyatı belirlenebilir.

Ortalama olarak saç ekim fiyatları dünya genelinde greft sayısına göre belirlenir. Üstelik belirlenen saç ekim ücreti karşılığı eurudur.

1 greft saç kökü = 1-2 euro dur. Güncel dolar ve euro kurları hesaba katıldığında bu fiyatlarla Türkiyede saç ekmek imkansızdır. Türkiyede saç ektiren yerli ve yabancı herkesin tercih sebebi saç ekim fiyatlarının ucuz oluşu ve kaliteli saç ekimi yapılmasıdır.

Türkiyede saç ekim fiyatları için genel olarak 1 greft saç kökü 2-3 lira seviyesinde tutulmaktadır. ortalama olarak bir seansta 3000  greft saç ekimi yapıldığı düşünülürse 6000 tl ortalamasına denk gelmektedir. Bu saç ekme fiyatı ortalama saç ekim fiyatıdır.

Etiketler